Sofy

Zapewnij sobie komfort wypoczynku wybierając jedną z naszych niezwykle wygodnych, a przy tym eleganckich i reprezentacyjnych sof. Bogata oferta kolorów i modeli i wymiarów sof: od prostych po narożnikowe, rozkładane lub nie, posiadające pojemniki na pościel lub bez miejsca na poduszki i kołdrę, sprawi, że z pewnością wybierzesz odpowiednią sofę ...

Zapewnij sobie komfort wypoczynku wybierając jedną z naszych niezwykle wygodnych, a przy tym eleganckich i reprezentacyjnych sof. Bogata oferta kolorów i modeli i wymiarów sof: od prostych po narożnikowe, rozkładane lub nie, posiadające pojemniki na pościel lub bez miejsca na poduszki i kołdrę, sprawi, że z pewnością wybierzesz odpowiednią sofę do wymiarów salonu, stylu wnętrza, a także własnych upodobań. Większość naszych sof wykonana jest w niezwykle eleganckim i subtelnym stylu: prowansalskim, angielskim oraz francuskim idealnie podkreślających charakter całego wnętrza. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty sof online lub do odwiedzin stacjonarnie w Galerii Mebli Antresola w Białymstoku!

Więcej

Sofy 

Podkategorie

  • Sofy rozkładane
  • Sofy narożne

    W tej kategorii naszego sklepu meblowego przedstawiamy stylowe sofy narożne do Twojego domu czy mieszkania. Meble te mogą służyć do siedzenia, jak i do leżenia i spania, dzięki czemu są funkcjonalne i praktyczne. Proponujemy szeroki wybór sof z luźnym pokrowcem, komfortowym siedziskiem, wygodnymi podłokietnikami i przedłużeniem w postaci szezlonga.

    Antresola Galeria to szeroki asortyment narożników wyróżniających się niepowtarzalnym i unikatowym designem, który bez wątpienia sprawdzi się w wielu wnętrzach. W ofercie e-sklepu Antresola znalazły się sofy i narożniki do salonu, pokoju dziennego gwarantujące wysoki komfort użytkowania.

    Dużym zainteresowaniem cieszą się duże wieloosobowe narożniki w kształcie litery L, z których pomocą ugościmy rodzinę i przyjaciół. Dostępne w sprzedaży sofy narożne stanowią ciekawą alternatywę dla kompletów wypoczynkowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sof narożnych dostępnych w atrakcyjnych cenach dla klientów Galerii Antresola.

na strone
Pokazuje 1 - 10 z 45 przedmiotów
Pokazuje 1 - 10 z 45 przedmiotów