Katalog

Producent

Nasza lokalizacja

Nowe produkty

Promocje

Meble nowoczesne 

Podkategorie

 • Krzesła nowoczesne
 • Fotele nowoczesne
 • Hokery nowoczesne
 • Stoły nowoczesne

  Nowoczesny stół doskonale prezentuje się w stylowej jadalni lub aneksie kuchennym. Dzięki swojemu designowi sprawdzi się także w salonie, tworząc przestrzeń do wspólnego spożywania posiłków. Stoły w stylu nowoczesnym są sercem każdego domu, to przy nich spotyka się rodzina i przyjaciele, toczą się rozmowy, podawane jest jedzenie, rozkładane są gry planszowe. Stoły nowoczesne mają zatem szereg zastosowań, nie tylko funkcjonalnych. Ich nadrzędną rolą jest ozdoba wnętrz, poprzez tworzenie przytulnego klimatu we współczesnej odsłonie.

  Nasze stoły w stylu nowoczesnym dobrze wyglądają wśród mebli i dodatków utrzymanych w podobnej estetyce. Jednak dla przełamania schematów odnajdą się także w mniej oczywistych zestawieniach, w pomieszczeniach klasycznych, rustykalnych czy tradycyjnych. Przekonaj się, że rozmowa jest żywsza, a obiad smaczniejszy, kiedy towarzyszy im nowoczesny stół z naszej oferty. Jego wygląd ma również istotne znaczenie dla estetyki, wiadomo bowiem, że jedząc napawamy się nie tylko smakiem, ale również wyglądem potraw i towarzyszącej im otoczki. Pięknie i starannie wykonane stoły w stylu nowoczesnym odpowiadają aktualnym trendom wnętrzarskim, dzięki czemu będą Ci towarzyszyć przez długie lata.

 • Stoliki kawowe nowoczesne

  Nowoczesny stolik kawowy stanowi dopełnienie aranżacji w każdym salonie. Na miejsce jego lokalizacji najczęściej wybiera się okolice kompletu wypoczynkowego, sofy lub foteli, tworząc tym samym strefę dla spotkań i relaksu. Designerskie stoliki kawowe wybierane są nie tylko ze względu na walory użytkowe, ale również ozdobne. Choć ich głównym zadaniem jest stworzenie miejsca do odkładania napojów, talerzyków czy misek z przekąskami, w wielu domach służą głównie, jako dekoracja.

  Wybierając stoliki kawowe nowoczesne zyskujesz dodatkową przestrzeń do tworzenia kompozycji kwiatowych czy ozdób uwzględniających świece i inne elementy budujące klimat. To szczególnie ważne w salonach, które są reprezentatywne i służą do przyjmowania gości czy spędzania czasu wolnego. Aby w Twoim domu nigdy nie zabrakło miejsca do odłożenia kubka z gorącą herbatą postaw na nowoczesny stolik kawowy. Ten jeden mebel odczaruje każde wnętrze, wprowadzając do niego powiew świeżości i designu na światowym poziomie. Wszystkie nasze projekty, na których bazują stoliki nowoczesne stoliki kawowe inspirowane są najnowszymi trendami, którymi rządzi się świat wnętrzarski.

  Designerskie stoliki kawowe pozwolą Ci zrealizować niezliczone wizje aranżacyjne, dla których jedynym ograniczeniem staje się Twoja wyobraźnia!

 • Pufy nowoczesne
 • Komody nowoczesne
 • Konsole nowoczesne
 • Łóżka nowoczesne
 • Biurka nowoczesne
 • Szafki nowoczesne
na strone
Pokazuje 1 - 10 z 176 przedmiotów
Pokazuje 1 - 10 z 176 przedmiotów